Як соціально відповідальне підприємство, Right Solution працює над втіленням низки проектів для розвитку Житомирського регіону.

Паросток

Передусім, це інфраструктура, побудова електростанції та створення робочих місць. Компанія займається геологічним вивченням з дослідно-промисловою розробкою надр бурштину, а це вже забезпечить до 180 робочих місць в Олевському районі та до 100 – в Овруцькому районі.

У перспективі Right Solution – створення великого промислового підприємства, а отже й постійне зростання працевлаштування місцевого населення в рази, а також облаштування доріг, відкриття дитсадків та створення комфортних умов для мешканців.

Другий важливий для компанії проект – рекультивація землі. Робота нелегальних копачів бурштину залишила катастрофічні наслідки для флори, фауни та мікроклімату регіону, що впливає на кислотність ґрунтових вод. У переліку є 2046 ділянок, які потребують рекультивації, серед них 195 – на території Житомирської області. Тому Right Solution працюватиме над відновленням пошкоджених земель. Також реалізація цього проекту припинить повторне незаконне видобування бурштину на рекультивованих ділянках лісу.

Ми, як інвестори, за свою роботу будемо нести відповідальність.