«Right Solution » вступила в Європейську Бізнес Асоціацію

європейська бізнес асоціація

Компанія «Райт Солюшн» стала учасником Європейської Бізнес Асоціації – структури, що об’єднує в Україні орієнтований на європейські принципи бізнес. Основні умови для вступу – повністю легальний бізнес, наявність усіх дозволів та ліцензій, офіційна кадрова політика.

«Компанія вступила в Європейську Бізнес Асоціацію, тому що поділяє цінності відкритого та прозорого бізнесу. Ми перший видобувач бурштину на Житомирщині, що працює виключно в легальній площині. Ми подали в ЄБА, а також у всі контролюючі органи, необхідні ліцензії, погодження, інші дозвільні документи. Ми відкриті та готові до будь-яких перевірок. І зі зміною влади в Україні ми хочемо почати працювати по-новому», - зазначив директор «Райт Солюшн» Віктор Коц.

З його слів, важливу роль у веденні бізнесу компанія приділяє соціальній складовій. Всі працівники які беруться на роботу – легально оформлені. «Райт Солюшн» готова сплачувати всі податки, збори та сприяти розвитку місцевої Олевської ОТГ. Окрім того, Віктор Коц наголосив на екологічних пріоритетах в роботі компанії.

«Ми працюємо вже на понищених нелегальними копачами територіях, які опісля будуть повністю рекультивовані. Будуть рекультивовані й інші пошкоджені в результаті нелегального видобутку бурштину землі на наших ліцензійних площах на яких не вестиметься видобуток. Ми очікуємо плідної співпраці з місцевою владою та громадою, з контролюючими органами», - каже Віктор Коц.

До слова, Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Об’єднуючи більш ніж 1000 компаній, ЄБА є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.  Серед її членів – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу. Поле діяльності асоціації - захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на найвищому державному рівні, сприяння співпраці компаній-членів, розвиток співробітництва між Україною та ЄС.