«Райт Солюшн» стала учасником щорічних Зборів ЄБА

Віктор Коц

Представники компанії «Райт Солюшн» стали учасниками щорічних Загальних Зборів Європейської Бізнес Асоціації. ЄБА – це міжнародна структура, що об’єднує понад тисячу провідних українських підприємств, а її учасники – ключові наповнювачі державного бюджету. Головна мета організації -  захист інтересів підприємців у центральних та місцевих органах державного управління України, в іноземних та міжнародних організаціях.

Цього року Загальні Збори ЄБА об’єднали під одним дахом генеральних директорів членських компаній,  партнерів та друзів Асоціації, а також  - представників державної влади. Після виступу спікерів на з’їзді оголосили 10 нових членів правління ЄБА, за яких голосували члени організації.

Вже понад два роки «Райт Солюшн» є членом Європейської Бізнес Асоціації, та бере участь у житті організації.

 «Для нас дуже важливим є членство в ЄБА. Легальний видобуток бурштину в Україні - новий вид бізнесу. Ще відносно недавно цей промисел  практично повністю був у тіні, був оповитий корупцією та бюрократією. Ми ж поставили його на законні рейки: маємо всі дозволи, сплачуємо податки, працевлаштували людей. Своїм членством в ЄБА хочемо продемонструвати, що є повністю відкритими та прозорими і сповідуємо європейські цінності у веденні бізнесу. Водночас бізнес-асоціація для нас є другом та партнером, від якої ми очікуємо підтримки» - зазначив у коментарі директор ТОВ «Райт Солюшн» Віктор Коц.

Загальні збори ЄБА 2021