Легальний бурштин під поліційним пресингом

""

На  першу в Україні приватну структуру, що займається легальним видобутком бурштину, чиниться тиск. Сьогодні офіс компанії  з іноземними інвестиціями – «Райт Солюшн», що знаходиться в Олевську на Житомирщині, оточили наряди поліції та прокуратури. Під  приводом «ймовірних земельних порушень» вони намагаються вилучити  виробничі агрегати компанії. Попри відсутність представників «Райт Солюшн» правоохоронці виламали сейф, забрали документи та видобуту сировину.

«Для нас це прикра несподіванка. Ми відкриті до діалогу та готові до будь-яких перевірок, адже працюємо прозоро та звітуємо за кожен свій крок. Наша компанія має всі дозвільні документи на діяльність. Ми готові надати правоохоронцям всі документи, дозволи, тощо і не розуміємо таких радикальних дій правоохоронців», - зазначив директор «Райт Солюшн» Віктор Коц.

Нагадаємо, компанія «Райт Солюшн»   перша приватна  компанія, що займається легальним видобутком бурштину на Житомирщині. Вона є учасником Європейської Бізнес Асоціації – структури, що об’єднує в Україні орієнтований на європейські принципи бізнес, має усі дозволи на діяльність та неодноразово проходила різного типу інспекції з боку держструктур. Дирекція «Райт Солюшн»  звернулася до очільника Житомирської облдержадміністрації з проханням розібратися в інциденті. Керівництво компанії також закликає стати на захист  легального  бізнесу  Президента, Кабінет міністрів парламент України.