Увага, наклеп! Компанію «Райт Солюшн» намагаються втягнути в інформаційний скандал

Наклеп

Нещодавно аналітичний вісник «Підслухано в Олевську» поширив у себе на сайті інформацію про те, що на сесію Олевської ОТГ виставляють проект рішеня про передачу 460 га полів і паїв навколо села Замисловичі фірмі ТОВ «Лугинська зернова компанія». Разом з тим, у цьому інформаційному повідомленні було зазначено, що ТОВ «Лугинська зернова компанія», в свою чергу укладе договір суборенди на цю землю з ТОВ «Райт Солюшн.

Керівництво ТОВ «Райт Солюшн» заявляє, що не має жодного відношення до ТОВ «Лугинська зернова компанія», не укладало з нею ніяких попередніх угод і не має жодних планів на вищезгадану земельну ділянку, яка розташована не у с. Замисловичі, як подав вісник «Підслухано в Олевську», а за 10 км. від цього населеного пункту. Тобто цей наділ знаходиться за межами ліцензійних угод, наданих ТОВ «Райт Солюшн».

Хочемо зазначити, що ТОВ «Райт Солюшн» перша на Житомирщині приватна компанія, що займається легальною розробкою родовищ бурштину, створюючи при цьому нові робочі місця та наповнюючи бюджет Олевської ОТГ коштами від сплачених податків. Для нашої компанії пріоритетом у роботі є чесність та прозорість.  Компанія увійшла в Європейську Бізнес Асоціацію та має усі необхідні дозволи на діяльність. А подібного роду інформація ставить пляму на чесному реноме нашого підприємства.

При цьому журналісти, стверджуючи факт укладення договору суборенди на землю  між ТОВ «Лугинська зернова компанія» та  ТОВ «Райт Солюшн», не послалися не жоден документ чи інше джерело інформації і подають своє припущення як доконаний факт. Це є не професійно, не законно та свідчить про певний умисел з наміром дискредитації ТОВ «Райт Солюшн».    

Відтак, ми вимагаємо в редакторів інформаційно аналітичного вісника «Підслухано в Олевську» публічно спростувати неправдиву інформацію. Надалі, при написанні подібних матеріалів, опиратися на коментарі та документи, а не видавати власні припущення чи вказівки зацікавлених сторін за доконані  факти. Сподіваємося на розуміння, разом із тим - готові відстоювати чесне імя компанії у суді.

 

Керівництво ТОВ «Райт Солюшн»